Aranżacja wnętrz

 

Biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, styl i standard życia pomogę urządzić Twoje wnętrze na nowo. Zadbam o dobór odpowiednich dodatków i dekoracji tak, aby całość miała swój niepowtarzalny charakter, była przytulna i klimatyczna.

Obojętnie, czy pracujesz, odpoczywasz, uczysz się,  gotujesz, wnętrze powinno być komfortowe, wygodne i dobrze zdefiniowane. Maksymalnie funkcjonalne, spójne i harmonijne, a jednocześnie wyjątkowe i oryginalne.

Cytat - stylizacje wnętrz

Zalety - Aranżacja wnętrz

Cel

Piękne i funkcjonalne wnętrze

Korzyści

Komfort domowników i uśmiech gosci ;)

Aranżacja - oferta

Konsultacja

  • zdefiniowanie Twoich potrzeb odnośnie użyteczności wnętrza oraz preferencji dotyczących stylu i estetyki
  • określenie funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń, ich mocnych stron i słabszych elementów, które warto będzie zmienić lub przearanżować
  • zaproponowanie zabiegów stylistycznych mających na celu stworzenie przestrzeni komfortowej, spójnej i praktycznej, a jednocześnie niepowtarzalnej i oryginalnej
  • realizacja zmian pozostaje po Twojej stronie

Shopping

  • czyli zabierz mnie ze sobą na zakupy w poszukiwaniu oryginalnych, dopasowanych do Twojego wnętrza mebli, dekoracji i dodatków.
  • konsultacja
  • doradztwo podczas zakupów

Często zadawane pytania

Architekt wnętrz, a dekorator/stylista, czy projektant?

Zawody te wzajemnie się uzupełniają i dzieli je bardzo cienka granica. Niejednokrotnie zdarza się nam, jako dekoratorom wnętrz, współpracować z architektami szczególnie w sytuacji, kiedy potrzebna jest wizualizacja projektu lub przebudowa nieruchomości zgodnie z zasadami prawa budowlanego. Jeśli zależy Ci na stworzeniu unikalnego, a jednocześnie funkcjonalnego wnętrza, doborze odpowiednich mebli, dodatków bez naruszania elementów stałych, konstrukcyjnych lub nośnych nieruchomości, to zadanie dla projektanta, dekoratora tudzież stylisty, który architektem nie jest. Projektant, dekorator, stylista jest odpowiedzialny często za przearanżowanie przestrzeni pod względem użyteczności, za poprawę funkcjonalności pomieszczeń i stworzenie odpowiedniego klimatu wnętrza, zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami.

Czy każde wnętrze nadaje się na stylizację?

Tak. Każde wnętrze, w którym mieszkasz i pracujesz, a nie czujesz się w nim komfortowo, nie tyle nadaje się, ale koniecznie wymaga pewnych zmian. Wyznacznikiem dobrze zaaranżowanej przestrzeni jest Twoja wygoda, i dopasowanie do Twoich potrzeb. Całość uzupełniona o odpowiednie dodatki i dekoracje stworzy magiczne miejsce, w stu procentach Twoje.